Головна Про проект Умови роботи Знижки Вакансії Ціни і гарантії Способи оплати Замовити роботу Контакти
Розширений пошук
ЦІНА:   35 грн.
Дану роботу можна скачати відразу після оплати!!!
Тема роботи:

Розслідування нещасних випадків   (ID роботи: 923)

Напрям: Гуманітарні предмети
Предмет: Охорона праці
Тип роботи: Реферат
Кількість сторінок: 18
Рік захисту: 2010
Мова: Українськa
План
Вступ
1. Інформування про нещасний випадок та організація його розслідування
2. Обов'язки комісії з розслідування нещасного випадку
3. Пов'язування нещасних випадків з виробництвом
4. Інформування про результати розслідування. Облік нещасних випадків
5. Контроль за розслідуванням нещасних випадків
6. Спеціальне розслідування нещасних випадків
7. Звітування про нещасні випадки, аналіз їх причин
Висновок
Список використаних джерел
Вступ
Все більше трапляється нещасних випадків на виробництві. Здебільшого працівники нехтують правила безпеки на виробництві, та й недосконалий стан технічного забезпечення впливають на досить сумну цифру трагедій. Спробуємо розібратися, яким чином держава гарантує безпечні умови для працівників, забезпечення умов праці та розслідування нещасних випадків.
Отже, Конституція України гарантує громадянам України право на належні, безпечні і здорові умови праці, а єдиний порядок організації охорони праці в Україні визначає Закон України "Про охорону праці". Статтею 22 Закону «Про Охорону праці» на роботодавця покладено обов’язок щодо розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві.
Крім того, постанова Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2004 р. № 1112 “Про деякі питання розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві” закріплює порядок розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві та закріплює перелік обставин, за яких
Висновок
Таким чином, з прийняттям нового Порядку розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві в Україні удосконалився механізм розслідування нещасних випадків на виробництві, професійних захворювань та аварій.
Усі нещасні випадки розслідуються незалежно від стану потерпілого (чи був він у стані психічного розладу, алкогольного чи наркотичного сп’яніння).
Лікувально-профілактичні заклади, до яких звернулися або були доставлені потерпілі внаслідок нещасних випадків, протягом доби надсилають письмове повідомлення про кожен нещасний випадок — до районної держадміністрації (виконавчого органу міської, районної у місті ради).
У процесі розслідування беруться до уваги листок непрацездатності чи довідка лікувально-профілактичного закладу, а також пояснення потерпілого та свідчення очевидців, за потреби — керівника органу (організації), на
Література
1. Закон України "Про охорону праці"
2. Кадровик. Трудове право і управління персоналом», серпень 2007 р., № 8 (14), с. 58
3. Положення про порядок розслідування нещасних випадків, що сталися під час навчально-виховного процесу в навчальних закладах. 2004.-24с.
4. Грищук М.В. Основи охорони праці : Підручник. – Київ : Кондор, 2005.
5. Гандзюк М.П. Основи охорони праці : Підручник для вузів / За ред. М.П. Гандзюка. – Київ : Каравела, 2004.
6. Жидецький В.Ц. Основи охорони праці. Підручник -- Львів: УАД, 2006 - 336 с.
7. Жидецький В.Ц., Джигирей В.С., Сторожук В.М. та ін. Практикум із охорони праці. Навч. посібник / За ред. Жидецького В.Ц. - Львів: Афіша, 2000. - 352 с.
8. Основи охорони праці: Підручник. 2-ге видання / К.Н.Ткачук, М.О.Халімовський, В.В.Зацарний та ін. - К.: Основа, 2006 - 448 с.
9. Ткачук К.Н. та інші. Основи охорони праці /Видавництво «Основа», 2004. - 472 с.
Інші роботи цього напряму