Головна Про проект Умови роботи Знижки Вакансії Ціни і гарантії Способи оплати Замовити роботу Контакти
Розширений пошук
Про проект

Інформаційний центр "КИЇВ-ДИПЛОМ" був створений для допомоги студентам у написанні рефератів, курсових, дипломних робіт. А також для допомоги в написанні кандидатських, докторських дисертацій, наукових статтей.

Також наш сайт дає змогу заробляти на готових роботах. Тому запрошуємо до співпраці виконавців які мають бази наукових робіт або тих, хто є власником унікальних баз наукових робіт, але не є виконавцем.

Для того щоб продавати або ще й отримувати замовлення обов’язково потрібно зареєструватися на сайті.
Для того щоб продавати готові роботи але не отримувати замовлення потрібно вибрати реєстрацію ПРОДАТИ РОБОТУ. Прохання так реєструвати студентам.

Розділ АВТОР+ПРОДАТИ РОБОТУ розрахований для тих хто хоче виконувати індивідуальні роботи, або виконувати індивідуальні роботи і продавати свої готові роботи. Тут можуть реєструвати виконавці робіт такі як (викладачі ВУЗів, кандидати, доктори наук, виконавці наукових робіт для аналогічних фірм з досвідом роботи), які хочуть і вміють якісно виконувати роботи на замовлення.

Реєстрація АВТОР+ПРОДАТИ РОБОТУ це своєрідна електронна анкета виконавця. При заповненні уважно заповняйте контактні дані і відмічайте типи і предмети робіт які ви виконуєте, так як по тих предметах і типам виконуваних робіт які ви вибрали. Якщо ви не знайшли предметів робіт які ви виконуєте в списку – ви можете самостійно їх ввести в полі при реєстрації або після реєстрації і адміністратор добавить їх у загальний список.

Ви маєте право ввести тільки одну електронну адресу. Якщо ви бажаєте ввести однy або декілька, то зверніться до адміністратора через внутрішню пошту після реєстрації.

При можливості анкету можна відредагувати після реєстрації у власному кабінеті, змінити наприклад ПРОДАТИ РОБОТУ на АВТОР+ПРОДАТИ РОБОТУ або навпаки.
При добавлянні робіт на сайт роботу перевіряє адміністратор. Відразу вам буде писати у статусі роботи – На перевірці у адміністратора. Після перевірки і схвалення в статусі буде написана Опублікована. Якщо робота не пройшла перевірку, то буде писати Не опублікована.

Прохання для всіх недоброзичливих не реєструватися для розваги і розміщати роботи з нецензурними словами і. ін. Роботи відразу не публікуються а ретельно перевіряються і навіть після публікаціх кожна зміна фіксується. Тому не тратьте свого часу даремно. Якщо ви зареєструвались на прохання конкурентів щоб нашкодити сайту або просто так, то будьте впевнені що ваш аккаунт рано чи пізно заблокується і шкоди від вас ми ніякої не отримаємо.