Головна Про проект Умови роботи Знижки Вакансії Ціни і гарантії Способи оплати Замовити роботу Контакти
рос.укр.
Розширений пошук
Дипломні і курсові роботи на замовлення - швидко і якісно!

А також кандидатські дисертації, реферати й інші наукові роботи.

Ласкаво просимо на сайт, де завжди готові прийти вам на допомогу! Ми займаємось написанням усіх видів студентських і інших науково-дослідних робіт із широким спектром дисциплін, включаючи економічні, гуманітарні, юридичні, технічні і багато інших.

У нас ви можете замовити дипломну роботу, замовити курсову роботу, реферат, контрольну або навіть кандидатську дисертацію - тобто практично будь-яку наукову роботу. Роботи на замовлення виконуються профільними виконавцями і викладачами провідних вузів.

Головною проблемою будь-якого студента або аспіранта є завжди нестача часу для підготовки курсових, рефератів і, звичайно, дипломних робіт. Навіть для того щоб написати невелику доповідь, необхідно вивчити інформацію, простудіювати необхідні підручники, звернутися до Інтернету. Ми можемо запропонувати вам кваліфіковану допомогу в написанні робіт будь-якої складності. Наше головне завдання - зробити процес навчання для студента і аспіранта легшим, щоб вільний час кожен міг використовувати на свій розсуд. Таким чином, замовити наукову роботу у нас - це вихід з положення. Наші фахівці зможуть грамотно підібрати матеріал і належним чином його оформити.

Основний напрямок роботи нашого колективу - надання унікальних робіт, які будуть неодмінно оцінені на відмінно. Незалежно від того, наскільки вузька й складна тема була вам видана, ви зможете в нас замовити диплом, курсову, реферат або інші роботи, які будуть відповідати всім поставленим вимогам. Від вас потрібно тільки вказати дані необхідні для виконання роботи: тема роботи, план, напрям, предмет, інші дані і ваші особисті побажання. Тільки в такому випадку курсова на замовлення або інша наукова роботи може бути виконана якісно.

Наші виконавці завжди в курсі останніх вимог і норм, установлених Міністерством освіти. План для роботи ви можете скласти як самостійно, так і замовити цю послугу у нас.

Замовлення дипломної роботи:

Дипломна робота - це підтвердження студентом знань і навичок, отриманих у процесі навчання у вузі. Це підсумкова робота, після написання якої, студент одержує диплом про вищу освіту. Оцінивши всю важливість дипломної роботи, довірте її виконання професіоналам - зробіть замовлення дипломної на нашому сайті.
Наші фахівці готові не тільки виконати дипломну роботу на замовлення, але й виконати супутні послуги:
- супровід до захисту;
- доопрацювання і виправлення роботи;
- написання анотації до дипломної роботи;
- підготовка доповіді для захисту;
- підготовка відгуків і рецензії.
Написання дипломної роботи займає від 3 днів до 3 тижнів.


Замовлення курсової роботи:

Курсова - це наукова робота, яка допомагає студентові поглибити свої знання по одному зі спеціальних предметів. Студенти пишуть курсові роботи різної складності. З розвитком спеціальних навичок, тобто в міру оволодіння спеціальністю перед студентом ставляться усе більш складні завдання при написанні курсової роботи. У нас ви можете замовити курсову роботу будь-якої складності. Наші виконавці готові провести для вас як глибоке теоретичне дослідження, так і розглянути тему вашої курсової на практичному прикладі.
Ціна на замовлення курсової роботи - від 250 гривень.
Строк виконання - від 3 годин до 7 днів.

Схема нашої роботи:

1. Ви оформляєте замовлення на сайті або по телефону - не забувайте вказувати тему роботи, напрям, предмет, вимоги до неї, вуз, бажані строки, бюджет і іншу важливу інформацію.

2. Ми ухвалюємо рішення щодо того, чи можуть наші фахівці виконати дану роботу на ваших умовах.

3. Потім зв`язуємось з вами, щоб докладно обговорити умови виконання замовлення;
якщо ви бажаєте, ми укладемо з вами договір на виконання роботи.

4. Ви вносите передоплату у встановленому розмірі.

5. Наші фахівці приступають до написання роботи.

6. Готова робота проходить перевірку відсутність граматичних і стилістичних помилок, повноту розкриття теми, актуальність інформації, правильність оформлення.

7. Робота висилається клієнтові в електронному виді або передається в роздрукованому варіанті.

8. У випадку потреби робота допрацьовується в мінімальний термін.

Якщо ж вас цікавить диплом або реферат на замовлення в терміновому порядку, то вартість його, відповідно, буде вища. Докладніше в розділі ЦІНИ І ГАРАНТІЇ

Також у нас ви можете придбати готову дипломну, курсову, контрольну роботу, реферат і інші види наукових робіт.

Перш ніж придбати готову курсову, реферат, дипломну (або будь-яку іншу) роботу, ми пропонуємо ознайомитися з її змістом, який ви можете подивитися безкоштовно на сторінці інформації про роботу у нас на сайті. Потім, якщо робота вам сподобається, відправляєте заявку на купівлю готової роботи, вносите оплату і на протязі 24 годин ми відправляємо вам готову роботу.