Главная О проекте Условия работы Скидки Вакансии Цены и гарантии Способы оплаты Заказать работу Контакты
рус.укр.
Pасширенный поиск
.
.
ЦЕНА:   100 грн.
ЦЕНА:   229 руб.
Данную работу можно скачать сразу после оплаты!!!
Тема работы:

Контрольна цивільне процесуальне право   (ID работы: 7650)

Направление: Право
Предмет: Государственное процессуальное право
Тип работы: Контрольная работа
Число страниц: 33
Год защиты: 2017
ВУЗ: Национальный технический университет Украины «Киевский политехнический институт» (КПИ)
Язык: Украинский
Задание
1. Поняття позову
2. Процесуальний порядок пред’явлення позову
3. Наслідки недотримання процесуального порядку пред’явлення позову
4. Заперечення проти позову
5. Зустрічний позов. Порядок його пред’явлення
Практичні завдання:

Задача 1
19 лютого 2016 о 3-тій годині ночі громадянка Дуплій Л. І., яка проживає в місті Боярка Києво-Святошинського району Київської області по вул. Молодіжній 4-А, кв. 31, прокинулась від звуків протікання води. Ввімкнувши світло, Дуплій Л. І. побачила в своїй кухні мокрі стелю та одну стіну, а також повністю мокрий турецький килим, який був на підлозі. Піднявшись поверхом вище до сусідньої квартири № 41, Дуплій Л. І. вимагала впустити її до квартири, щоб з’ясувати джерело протікання. Але власник квартири № 41 Удовиченко М. В. категорично відмовився впускати Дуплій Л. І. до свого житла, мотивуючи тим, що у нього нічого не протікає. На наступний день Дуплій Л. І. написала заяву до житлово-експлуатаційної компанії про залиття квартири, на підставі якої в цей же день представники компанії здійснили огляд квартири № 31 та склали акт, в якому джерелом протікання води зазначена квартира № 41.
Внаслідок залиття квартири Дуплій Л. І. витратила 7 500 гривень на матеріали для ремонту кухні, 6 000 гривень – на оплату роботи майстрів та 1 230 гривень – на спеціалізоване чищення килима.
1). Складіть позовну заяву, яка допоможе Дуплій Л.І. стягнути з Удовиченка М. В. відшкодування матеріальної шкоди, спричиненої залиттям квартири.

Задача 2
Громадянка Клименко Ольга, 1989 р. н., яка проживає в м. Харцизьк Донецької області по вул. Космічній 13 кв.27, 5.05.2016 р. подала до суду позовну заяву про стягнення з аліментів на утримання дитини 2011 року народження. З батьком дитини Клименком Миколою, 1985 р. н., який проживає в Торез Донецької обл. по вул. Перемоги 16, позивач не розривала шлюб, але шлюбні відносини не підтримує з 2013 року. Батько дитини вважає позов безпідставним, оскільки мати неналежним чином піклується про дитину і її взагалі слід позбавити батьківських прав, оскільки вона постійно пиячить.
1). Яким чином батько дитини може заявити в суді свої вимоги?
2). Складіть документ, який відображатиме позицію батька дитини.
3). Який розмір судового збору встановлений для такого документу?

Задача 3
Громадянин Орищук Олександр, який проживає в м. Краснолуцьк Луганської обл. по вул. Гагаріна 83, 5. 05. 2016 р. подав до суду позовну заяву про визнання заповіту його батька Григорія, який проживав в м. Первомайськ Луганської обл. і помер у 2016 р., недійсним. При поданні позовної заяви Орищук О. сказав, що судовий збір він сплатити не має можливості внаслідок скрутного матеріального становища.
1). До якого суду звернувся позивач?
2). Який порядок прийняття даної позовної заяви судом?
3). Який розмір судового збору встановлений законом для такої позовної заяви?
4). Складіть документ, спрямований на вирішення заявленої проблеми позивача щодо сплати судового збору.

Задача 4
Мигрин О. І. працює майстром водонасосної станції Ірпінського управління водного господарства і був включений до списку присяжних Києво-Святошинського районного суду Київської області згідно рішення Києво-Святошинської районної ради. На 10.03.2017р. заплановане судове засідання за участю Мигрина О. І. як присяжного.
1). Складіть документи, необхідні для безперешкодного з’явлення Мигрина О. І. в суді для виконання обов’язків присяжного.
2). Яка буде винагорода такої роботи з розрахунку тривалості судового розгляду протягом 25 календарних днів?

СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ
Другие работы этого направления