Главная О проекте Условия работы Скидки Вакансии Цены и гарантии Способы оплаты Заказать работу Контакты
рус.укр.
Pасширенный поиск
ЦЕНА:   61 грн.
ЦЕНА:   139 руб.
Данную работу можно скачать сразу после оплаты!!!
Тема работы:

Політична партія УНА-УНСО   (ID работы: 1182)

Направление: Гуманитарные предметы
Предмет: Политология
Тип работы: Реферат
Число страниц: 15
Год защиты: 2011
Язык: Украинский
Содержание
1. Історія створення Української Національної Асамблеї
2. Що таке УНА-УНСО
3. УНА-УНАСО – значний фактор в український політиці

Список використаної літератури
Введение
Період кінця 1982 - початку 1983р., відзначений парадом планет, народив в людях надзвичайно могутній революційний запал, якого не було вже давно. Поєднання Сатурна з Ураном в 1987р. потягло за собою можливість створення нової філософської бази достатньої широти та соціального виходу. З`єднанням Сатурна з Ураном був відзначений також 1917р. та 1953 - рік смерті Сталіна. Цей аспект великої глибини та сили відіграв важливу роль у політичному житті СРСР та зокрема України. Розташування Урану в Стрільці з 1982р. по 1988р. дозволило відверто протестувати проти застарілих традицій. Стихійно стала організовуватись велика кількість партій, які пропонували свої програми нового політичного курсу. Від більшості з них до 1996р. залишились тільки туманні згадки. І лише декілька: РУХ, УНА-УНСО, КУН продовжили свою боротьбу і діяльність на політичній арені України.
3-4 листопада 1990 р. в місті Києві відбувся установчий з'їзд нової організації — Української Націоналістичної Спілки (УНС).
Вже за два місяці члени організації вступили в перший бій. 11 січня 1991 р. загону УНС, було довірено зі зброєю в руках, нести службу по охороні литовського парламенту.
Організація, яка відома сьогодні в широких колах народу під назвою УНА-УНСО, була створена 30 червня 1990 року в Києві у день річниці проголошення Самостійної України Проводом ОУН на чолі зі Степаном Бандерою.
Заключение
Чому ж УНА-УНСО, маючи такий величезний потенціал, у 1997р. досі не біля державного керма? Здавалось би, вона створена самою Долею, щоб допомогти Україні скинути віковий тягар сну і рабства. Україна уосіблює характер Тільця. Вона розташована у найкращих для землеробства місцях, а в будь-якому регіоні, країна - Тілець це передусім країна землеробства. Риси Тільця притаманні будь-якій країні із стабільною економікою та пасивним політичним курсом.
Після проголошення Незалежності до влади прийшло покоління 1947-48р., яке байдуже ставиться до нових ідей і не може змінювати життя країни, керуючись вимогами невпинного часу. У 1947-48рр. Уран був розташований у знаку Рака. Ці роки характеризувались провалом у творчості, звуженням перспектив в цілому. Але, як кажуть "нові часи - нові люди". Незважаючи на те, хочемо ми того чи ні, але час невблаганно рухається вперед і ера Риб завершується. Увійти в еру Водолія могутньою державою, відкрити нову, досі небачену за розмахом сторінку своєї історії ("Від Сяну до Сяну") Україна зможе тільки на чолі з УНА-УНСО. Ця партія стала провісником ери Водолія на цьому терені, тим самим отримавши карт-бланш на подальше панування, яким би дикунством це не здавалось. "Те, що наприкінці шеренги стоїть фланговий, для багатьох є диким і новим" (К.Прутков). УНА-УНСО приречена на перемогу. "Ми переможемо, бо ми перемоці" (Цитатник "Екзистанта")
УНА-УНСО видає часописи “Замкова гора”, “Українські обрії”, “Голос нації”, “Черкаська зона”, “Наша Справа” та теоретичний журнал “Націоналіст”.
Литература
1. Майборода С.О. – “Політичний простір України” – Вітчизна - №1-2 – 1998р.
2. Примуш М. Політичні партії поміж сціллою бюрократії та харібдою популізму // Віче. - 2006. - № 1 - 2. - С. 26 - 28.
3. Програмові засади Молодіжного Конгресу українських націоналістів //Визвольний шлях. – 1998. – Кн. 8. – с. 923-926.
Другие работы этого направления
Основні елементи політичної культури: ЄС та Україна
Політична система суспільства
Політична культура
Версальско-Вашингтонская система международных отношений
ЯКА ВЛАДА ПОТРІБНА УКРАЇН
Іміджева політика з використанням конфліктних технологій
Політичні партії України
Середньовічна політична думка
Правове становище та роль держави в політичній системі суспільства
Предмет, система, методи політології
Референдум, демократія та плебісцит в Україні та Зарубіжних країнах
Політологія як наука про політику
Типологія політичних систем
1. Становлення політології як науки і навчальної дисципліни. 2. Конституційні засади сучасної політичної системи України. 3. Принцип поділу влади, його необхідність і механізм реалізації.
Основи теорії політичної системи суспільства
Зовнішня політика України
Політичний дискурс боротьби з корупцією в сучасній Україні
Народна ініціатива
Політологія шпори
Політичні ідеї раннього Християнства
Політичний розвиток
Політична влада
Політологічний практикум
Особливості політичих систем України: історія та сучасність